Sıkça Sorulan Sorular

C- Haklısınız;

     Şirketimizin kurucusunun isminin ve alfabemizin ilk harfi olduğu için A harfinde karar kıldık. Endüstri kelimesini Industry olarak kullanılması ise aslında bu iki kelimenin kökünün yabancı olması.

     Şirketimizi ve ana markamız olan CAMPRAVAN ‘ı dünyaya açma hayalimiz olması bizleri isim ve markalar konusunda global düşünmeye sevketti. 

C- Tüm bu hayvanların ortak özelliği ,kendi anatomik yapısını kendisi ve yavrusu için korunma ve barınma amaçlı kullanmasıdır.

C- Tasarım ve imal süreci zor olmasına rağmen ürünlerin dış hatlarında birbirini anımsatan görseller oluşturduk. Bunun başlıca sebebi herhangi bir ürüne sahip olmayı düşünen bir müşterimizin başka bir ürünün dış görselinden etkilenerek kararsız kalmamasını sağlamaktır. Her müşterimiz beğendiği aracın özelliklerine ve kişi sayısına göre uygun ürünü gönül rahatlığı ile seçebilir.

C- Tüm modellerimiz zor doğa ve arazi yapısı koşullarından kullanımını ve yürüyüşünü etkilenmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Ürünü çekecek aracınıza güvenmeniz yeterlidir.

     Standart donanımları ile aldığınız herhangi bir modelimize, daha sonra ilave etmeyi düşündüğünüz herhangi bir opsiyonel donanımın montajını kapsamlı bir değişikliğe ve işçiliğe gerek kalmaksızın rahatlıkla uygulanabilecek şekilde gerekli altyapısı mevcuttur.

     Hiçbir modelimiz dört duvar arasına sıkıştırılmış klasik karavan uygulamaları gibi değildir. Yaşam ve barınma alanlarınızı tasarımın imkan verdiği kadar büyütebilirsiniz.

      Modellerimizin tamamı ile birbirinden çok farklı aktiviteleri rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Offroad, tatil, avcılık, kampçılık ve doğal afet durumlarında süresiz barınma imkanı verir.

      Modellerimizin tamamı pratik kurulumu ve fonksiyonel özellikleri ile ön plana çıkmıştır.

Evet

C- Ürünü alırken ödeyeceğiniz KDV dışında hiçbir vergisi yoktur.

C- 750 kg altı olduğu için tescil zorunluluğu yoktur . Dolayısı ile yıllık muayene de yoktur.

C- Evet Aracınızın çeki demiri ruhsata işli ise sigortanız römorkunuzun hasarınıda karşılar.

Campravan birA Industry Metal Endüstri Ürünleri İthalat İhracat Ltd. Şti.A Industry Metal Endüstri Ürünleri İthalat İhracat Ltd. Şti. markasıdır.
WhatsApp Destek Hattı